Misyon ve Vizyonumuz

İstanbul PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemlerini Winsa Güvencesiyle Sunuyoruz.
 
kayseri pvc sistemleri (6)

Neden Emin Yapı?

Amacımız, edindiğimiz bilgi ve birikimi uzman kadromuzun desteği ile  kaliteli ve yenilikçi ürünler üreterek mekanlarınıza taşımak ve yaşam konforunuzu arttırmaktır. Bizler, mekanlarınızı ve sevdiklerinizi olumsuz dış koşullardan korumak için yoğun bir şekilde çalışmakta, teknolojiyi yakından takip ederek yeni ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. Sistemlerimizin imalatı, montajı ve bakımı son derece kolay olduğu için tüm ürünlerimiz, ihtiyaçlarınızı en yüksek düzeyde karşılayacak  şekilde maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak amacı  ile üretilmektedir.
Amacımız, yapıların inşasında enerjiyi verimli kullanabilmek için tüm müşterilerimize destek olmaktır. Bu sebeple ürünlerimizin tümü yüksek yalıtım sağlar, uzun ömürlüdür ve az bakım gerektirmektedir. Bizim ürünlerimiz, doğanın formunu bozmamak için  en az ekolojik iz bırakacak şekilde minimum enerji kullanarak ve geri dönüştürülebilir yapı ile üretilmektedir.

Amacımız,  farklı tasarımlarımız ile mekanlarınızın daha da güzelleşmesine ve mimarinizde kendi tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olmaktır. Ürünlerimiz,  beklentilerinizi karşılayacak şekilde doğanın renklerini bünyesinde bulunduran geniş renk yelpazesi, doğal dokulu ve eşsiz yüzey kalitesiyle zamandan bağımsız bir  tasarıma sahiptir.

Bizler, çalışanlarımız ve tüm müşterilerimiz ile açık, dürüst ve samimi bir çalışma ortamı yaratmaktayız. Böylece uzun süreli iş birliktelikleri yaratarak çalışan ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaktayız. Kalite, güvenlik, çevre ve insana önem vererek  takım ruhu ile çalışmaktayız.

Bizler, her zaman tüm gerçekleri olduğu gibi söyler, tüm iletişim sürecinde  açık ve samimi davranırız.
• İşbirlikçilerimizle ilişkilerimizde geri bildirimi direk ve olumlu bir şekilde yaparız.
• Çalışanlarımız ve iş ortaklarımız ile takım ruhuyla hareket ederiz.
• Düzeltici ve önleyici tedbirleri alırken, yanlışları açık yüreklilikle belirtir, doğruları tüm gerçekliği ile savunuruz.
• Düşündüğümüz ile söylediğimiz birbirinden farklı olamaz. Bizim özgünlüğümüz budur.

 Performansımız; çalışanlarımız, müşterilerimiz, toplum ve hissedarlarımızca düzenli bir şekilde ölçülür.
•  Mükemmelliğe ulaşma tutkumuz ile tüm iş süreçlerimizde   sürekli gelişim için gayret gösterir, temel amaçlarımızdan, değerlerimizden ve vizyonumuzdan sapmadan yolumuza başarı ile devam ederiz.
• Söylediğimizi yaparız, yaptığımızı paylaşırız, bizim sorumluluk ve disiplinimiz anlayışımız budur.
• Yüksek performans hedeflerken tercih önceliğimiz : İnsan,Çevre, Kalite, Hizmet ve Kazanç’tır. ( İÇKHK)
• Kar, sürekliliği olan bir işletme için gereklidir.
• İşimizin her evresinde, üretimden satış sonrasına kadarki tüm süreçlerimizde her gün performansımızı artırmak için çalışırız.

Oluşturmuş olduğumuz şirket kültürümüzün sonucu olarak tüm çalışanlarımız ve iş ortaklarımız, birlikte çalışıyor olmaktan gurur duyarlar. Dürüstlük, yüksek performans ve girişimcilik ilkelerine göre tüm çalışmalarını sürdürürler.Uzun Ömürlü, Çevre Dostu Ürünler Yüksek yalıtımlı, uzun ömürlü, kaliteli, dayanıklı ve geri dönüştürülebilir ürünler üretmek amacıyla çalışırız.

Şirketimiz sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Geniş pazar payı ile ilk  üç firma arasında yer alır. Bu başarının arkasında kalite ve hizmette yüksek performans ile karşılıklı güvene dayalı müşteri ilişkileri bulunur.
winsa evim yapı

Girişimcilik

Bizler, dünyaya ve tüm fikirlere açığız.

• Fırsatları görür ve değerlendiririz 

• Yetki kullanma adına güven ortamı yaratır, riskleri önceden görür, inisiyatif kullanarak tüm süreçleri başarı ile yönetiriz.

• İşimizi kendi işimiz gibi sahipleniriz.

• Tüm çalışanlarımızın kararlarına saygı duyar, sorumluluk almaları için onları cesaretlendirir ve sonrasında takdir ederiz.

Scroll to Top
Sohbeti Aç
Yardım ister misiniz?
Winsa Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?