Hakkımızda

İstanbul’un PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri, Cam Balkon, Duşakabin, Küpeşte, Cam Ürünlerini Winsa Güvencesiyle Sunuyoruz.
 

İstanbul Emin Yapı

  İlk defa 1994 yılında sektörüne giriş yapan EMİN YAPI, bu alanda kalitesini göstermiş, yeni ve dinamik bir anlayışla 2005 yılında WİNSA Yetkili Bayii olarak faliyetlerine devam ederek, uzun vadede bölge ekonomisine fayda sağlamak, müşterilerinin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamak, istikrarlı büyüme ve gelişmeyi amaçlayarak İstanbul Merkez de kuruldu.

Sektörün sıkıntılarını bilerek Tam Müşteri memnuniyeti anlayışıyla tüm İstanbul ve yakın il ve ilçelere hizmet vermektedir.

İlk olarak PVC Pencere ve Kapı Sistemleri sektöründe hizmet vermeye başlayan EMİN YAPI müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda Alüminyum Pencere ve Kapı Sistemleri, Panjur,Kepenk ve otomatik kapı sistemleri, Alüminyum küpeşte ve korkuluk, Mermer , Duşakabin ve Menfez sistemleri, Cam Balkon Sistemleri alanlarında da faaliyet göstermeye başladı.

kayseri winsa emin yapı (5)
Emin Yapı - Grsl
Emin Yapı

1994'ten Günümüze

 

   Ticari işletmelerin varoluş sebebi her ne kadar kar elde ederek yaşamlarını sürdürmek olsa da, bu amacı gerçekleştirirken bir yandan da değer yaratarak, içinde bulunduğu sektör ve faaliyet alanı olan ülkenin gelişimi için katkı sağlayan varlık sebebi olan müşterilerinin memnuniyeti için bazı temel değer ve prensiplerinden ödün vermeyen firmalar kalıcı olacaktır. Winsa olarak bizlerin de temel inancı ve amacı budur.

PVC Kapı & Pencere

Emin Yapı olarak çıkmış olduğumuz yolda iş ortaklarımız Winsa, Weksper güvencesiyle sizlere sevgiyle PVC Kapı & Pencere Sistemleri sunuyoruz. En benzersiz dokunuşlar için en doğru adrestesiniz.

Cam Balkon

Emin Yapı olarak çıkmış olduğumuz yolda iş ortaklarımız Winsa, Weksper güvencesiyle sizlere sevgiyle cam balkon hizmetleri sunuyoruz. En benzersiz dokunuşlar için en doğru adrestesiniz.

Panjur & Kepenk

Emin Yapı olarak çıkmış olduğumuz yolda iş ortaklarımız Winsa, Weksper güvencesiyle sizlere sevgiyle PVC Panjur & Kepenk Sistemleri sunuyoruz. En benzersiz dokunuşlar için en doğru adrestesiniz.

Sineklik

Emin Yapı olarak çıkmış olduğumuz yolda iş ortaklarımız Winsa, Weksper güvencesiyle sizlere sevgiyle Sineklik Sistemleri sunuyoruz. Plise sineklik, sabit sineklik ve menteşeli sinekliklerin çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Duşakabin

Emin Yapı olarak çıkmış olduğumuz yolda iş ortaklarımız Winsa, Weksper güvencesiyle sizlere sevgiyle Duşakabin Sistemleri sunuyoruz. En benzersiz dokunuşlar için en doğru adrestesiniz.

Küpeşte & Korkuluk

Emin Yapı olarak çıkmış olduğumuz yolda iş ortaklarımız Winsa, Weksper güvencesiyle sizlere sevgiyle Küpeşte Sistemleri sunuyoruz. En benzersiz dokunuşlar için en doğru adrestesiniz.

Scroll to Top
Sohbeti Aç
Yardım ister misiniz?
Winsa Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?