Sineklik

Böcek, Sinek Korkusuna Son!

Sabit Sineklik

Taktığınız zaman sağa ve sola açılıp kapanmayan sabit bir sistemdir.Temizliğinin kolay ve ekonomik olmasından dolayı çok fazla tercih edilir.Montajı kolaydır dört tarafından menteşelerle tutturulan bir sineklik sistemidir.

Plise Sineklik

Pliseli Sineklik Pileli sineklik; sinekler, böcekler ve diğer zararlı zararsız küçk canlılardan uzak, konfor ve özgürlüğünüz için geliştirilmiştir. Pileli sineklik büyük ölçüler, Fransız kapılar, yanakayar kapılar ve daha birçok pencere ve kapı çeşidinde rahatlıkla uygulanabilir. Değişik renk seçenekleri bulunan yüksek kaliteli aliminyum profiller ve fiberglass tülü ile en zor geniş açıklarda bile sineklik uygulamanız mümkündür.

Menteşeli Sineklik

Dışarıya doğru açılan bir tarafından menteşelerle sabit diğer tarafı kapandığında kilit sitemi olan sineklik sistemidir.En çok tercih edilen modeller arasındadır.Özellikle içeri giriş ve çıkışların çok olduğu yerlerde tercih edilmelidir.

Stor Sineklik

Stor sineklikler , dilediğiniz zaman basit bir şekilde kullanımı sağlayacağınız sineklik sistemine sahiptir. Kolay açılır – kapanır mekanizmaya sahip olan stor sineklikler yüksek güç uygulaması gerektirmeden basit hamlelerle kullanımı sağlanabilir. Kapılara uygun olmayan stor sineklikler genel kullanım alanı olarak pencere ve pencere sistemine uygundur. Perdeyi anımsatan görüntüsü göze estetik bir olgu sağlar.

Ücretsiz Keşif Formu

Scroll to Top
Sohbeti Aç
Yardım ister misiniz?
Winsa Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?