Duşakabin

En Şık Banyolar

İstanbul Duşakabin

İstanbul’da uzun yıllarca edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübe ile sunduğumuz duşakabin hizmetlerimizle kullanıcılarımız için ihtiyaçlarına en uygun duşakabin modelini keyifle sunuyoruz.

Duşakabinlerimizi zeminler üzerine, küvet üzerine veya tekne üzerine uygulanmaktadır. Banyonuzda nasıl bir görünüm elde etmek istediğinize göre bu farklı uygulama alanlarından gönlünüzce seçim yapabilirsiniz. En kullanışlı duşakabin modeli için tavsiyeye ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçerek ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanıp deneyimli ekibimizin tavsiyelerine de kulak verebilirsiniz! 

evim yapı duşakabin
evim yapı duşakabin modelleri

İstanbul Duşakabin Modelleri

Temel olarak iki ana kategoride sizlere sunduğumuz duşakabin modelleri ekonomik ve lüks olarak sizlere sunulmaktadır. Lüks duşakabin modellerinde temperlenmiş cam kullanıldığı için daha şık ve estetik bir görünüm elde edilir. Ekonomik modellerde ise plastik ve mika adı verilen camlar kullanılmaktadır. Daha ekonomik ve kolay kullanım sağlanan ekonomik duşakabin modelleri oldukça sık tercih edilmektedir. 

Lüks ve Bella serilerimiz kendi arasında uygulama şekline göre kabin üzeri, zemin üzeri ve küvetli olmak üzere üç gruba, ölçü ve alanlara göreyse dikdörtgen, kare, oval, iki duvar arası şeklinde gruplara ayrılmıştır.  Uzun süreli kullanımlar için önerdiğimiz temperli camlar camın ısıtılıp tekrar soğutulması esasına dayanan temperleme denilen işlemle üretilmektedir. Normal camlara göre 5 kat daha fazla dayanıklı olan bu camlar olası kırılma durumlarında da çevreye verilebilecek zararı minimuma indirmektedir. 

İstanbul Duşakabin Camları

Duşakabinler temel olarak temperlenmiş cam ve mika camlar kullanlarak üretilir. İhtiyacınız ve elde etmek istediğiniz görünüm doğrultusunda karar vereceğiniz duşakabin camı modelin en önemli parçalarından biridir. 

Duşakabinlerimizi zemin üzerine, küvet üzerine veya tekne üzerine uygulanmaktadır. Banyonuzda nasıl bir görünüm elde etmek istediğinize göre bu farklı uygulama alanlarından gönlünüzce seçim yapabilirsiniz. Uzun süreli kullanımlar için önerdiğimiz temperli camlar camın ısıtılıp tekrar soğutulması esasına dayanan temperleme denilen işlemle üretilmektedir. Normal camlara göre 5 kat daha fazla dayanıklı olan bu camlar olası kırılma durumlarında da çevreye verilebilecek zararı minimuma indirmektedir. 

kayseri duşakabin modelleri

Ücretsiz Keşif Formu

Scroll to Top
Sohbeti Aç
Yardım ister misiniz?
Winsa Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?