SliderNext & Yeni Nesil Sürme Sistem

yeni bir yaşam alanı oluşturun

Tek Profil Çoklu Sistem

Cam kalınlığı uygulanacak alanın yalıtım derecesine göre değişkenlik gösterebileceği için SliderNext cam opsiyonları 8710 mm olmak üzere çeşitlendirilmiştir. Aynı zamanda SliderNext ailesi , size aynı profil ile birden çok sistem tasarlama imkanı verir. Eşikli & Eşiksiz , 8/10 mm cam çatılı / çatısız opsiyonel olmakla birlikte ayn profil ile 8 farklı profil üretilebilir.

Emin Yapı (15)
Emin Yapı (16)

Opsiyonel Eşik Yükseklikleri

Cam kalınlığı uygulanacak alanın yalıtım derecesine göre değişebileceği gibi sistemin uygulanacağı alanın yüksekliğide değişkenlik gösterebilir. SliderNext sistemin kullanılacağı alanın (restoran , cafe , kış bahçesi , balkon v.b.) ihtiyacına bağlı olarak farklı eşik yükseklikleri sunar.

Teknik Özellikler

Önceliğimiz Güvenlik!

Etkili güvenlik çözümleri üretebilmek adına SliderNext için tasarlanmış Havuz, Tak-Çıkar, Barelli, İspanyolet ve Kancalı kilit olmak üzere 5 farklı kilit sistemi mevcuttur.

Hassas Ayar İmkanı!

Özel dizayn edilmiş, teleskopik olarak iç içe geçen profiller sayesinde uygulama yerinde oluşabilecek farklılıklar 10 mm’den 20 mm’ye kadar tolere edilebilir.

Yenilikçi

Kaliteli ve yenilikçi ürünler üreterek mekanlarınıza taşıyarak yaşam konforunuzu artırıyoruz.

Yüksek Performans

Üretimden satış sonrasına kadarki tüm süreçlerimizde her gün performansımızı artırmaya çalışıyoruz.

Zamanında Teslim

Ürünlerinizi var gücümüzle hazırlayıp söz verilen tarihte sizlere dilediğiniz şekilde sunuyoruz.

Teknolojik Çözümler

Mvcut ihtiyaçlarınıza çözüm üretecek en pratik, kullanışlı ve sağlıklı teknolojik çözümler sunuyoruz.

İstanbul Albert Genau

Sektörün sıkıntılarını bilerek Tam Müşteri memnuniyeti anlayışıyla tüm İstanbul’a ve yakın il ve ilçelere hizmet vermektedir.
İlk olarak Cam Balkon sektöründe hizmet vermeye başlayan EMİN YAPI müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda Alüminyum Pencere ve Kapı Sistemleri, Panjur,Kepenk ve otomatik kapı sistemleri, Alüminyum küpeşte ve korkuluk, Mermer , Duşakabin ve Menfez sistemleri, Cam Balkon Sistemleri alanlarında da faaliyet göstermeye başladı.

Markalarımız

Ücretsiz Keşif Formu

Scroll to Top
Sohbeti Aç
Yardım ister misiniz?
Winsa Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?